Kraina Terapii Mobilnie

kraina terapii mobilnie

Kraina Terapii Mobilnie, Nasz gabinet zapewnia terapię dzieci i młodzieży w sposób kompleksowy. Oferujemy zabiegi z rehabilitacji funkcjonalnej, Terapia NDT-Bobath, Funkcjonalna terapia ręki,Terapia czaszkowo-krzyżowa, Masaż Shantala.

kraina terapii mobilniePonad to diagnozujemy oraz prowadzimy sprzedaż zaopatrzenia ortopedycznego.
Nasz gabinet stworzyliśmy z grupą przyjaciół z pasji i zaangażowania, sami mamy dzieci i wiemy jak bardzo cenne jest zdrowie dzieci w każdym wieku dlatego też Nasza praca skierowana jest specjalnie dla nich.

Kraina Terapii Mobilnie

Zadzwoń i umów się na spotkanie to nic nie kosztuje a My zaproponujemy dla Twojego dziecka odpowiednią Terapię.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przekształciliśmy się, Wiemy jak bardzo cenny jest Twój czas oraz to jak wiele trudności sprawia poruszanie się po mieście z chorym dzieckiem. Bardzo to szanujemy i do każdego dojedziemy  gdzie w zaciszu swojego domu w spokojnym i naturalnym środowisku dziecka przeprowadzimy profesjonalną rehabilitację.

Nasze atrybuty to:

  • wieloletnie doświadczenie i otwarcie na problemy dziecka
  • ciepło i kreatywność
  • punktualność
  • przyjemność pracy i codzienny uśmiech całego zespołu specjalistów gwarantuje osiągnięcie sukcesów terapii
  • sukcesywne szkolenia w celu zdobywania nowej wiedzy

Do Naszych małych pacjentów zawsze podchodzimy indywidualnie, na początku diagnozujemy a potem dobieramy terapię specjalnie dla Twojego dziecka.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi sprawia że znamy sposoby aby ta praca była nie tylko przyjemnością lecz dawała świetne efekty.

Rehabilitacja Dzieci to Oczywiście Kraina Terapii, to także zespół profesjonalistów cenionych przez samych pacjentów jak i ich rodziców.

Jeśli szukasz sprawdzonej i skutecznej terapii swojego dziecka to wybraliście najlepszy  gabinet rehabilitacji domowej w Warszawie jakim jest Kraina Terapii Mobilnie.

Aby skorzystać z Naszej propozycji rehabilitacyjnej zadzwoń lub napisz

tel. 533 842 824

e-mail:krainaterapiidziecka@gmail.com